aboutus

Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd.

Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd. Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd. Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd. Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd. Shenzhen Sigmaforce Industrial Chairs Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Leadan
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 3000000-5000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Sigmaforce Endüstriyel Sandalyeleri Ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

SIGMAFORCE, 2007 yılında kurulan endüstriyel sandalye tasarım, geliştirme ve imalatında uzmanlaşmıştır. Bu yıllarda Çin'de ünlü " LEADAN " markasını yarattık.

Bilim, sağlık, işletme, endüstri ve eğitim alanlarında günümüzün en tanınmış isimlerinden bazıları için sandalye, tabure, oturma / stand ve aksesuar sunuyoruz. Ürünlerimiz siparişe hazır hale getirildi ve oturma yerlerimizin modüler konstrüksiyonu ve tüm ürün serilerinde mevcut olan seçenekler dizisi sayesinde ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğimize eminiz. Ayrıca, çevrimiçi “Kendi Sandalyenizi Yaratın” yapılandırıcımızla, benzersiz iş yerinize, görevinize ve bütçenize uygun bir oturma modeli için teklif oluşturabilir ve talep edebilirsiniz.

" LEADAN " sandalyelerinin her biri ergonomiye uygun olarak tasarlanmıştır. Ergonomik ESD sandalyelerimiz, ergonomik laboratuar sandalyelerimiz, ESD temiz oda sandalyelerimiz, oturma taburemiz, endüstriyel üretim sandalyelerimiz, ESD görev sandalyeniz, ESD emniyet sandalyeleriniz, anti statik taburemiz - hepsi uzun süreli kullanım için tasarlandı ve onları kullan. Her gün iş yeri deneyimini ve çalışan verimliliğini arttırmaya çalışıyoruz!

LEADAN hakkında daha fazla bilgi almak ve ürünlerimizin iş yerinizi nasıl geliştirebileceğini keşfetmek için samimi ve bilgili müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

-02-
Geçmiş

Tarihimiz

SIGMAFORCE 2007 yılında kurulan endüstriyel sandalyelerin tasarım, geliştirme ve imalatında uzmanlaşmıştır, kendi PU köpük makinemiz, PU deri koltuk üretim ekibimiz var.

CIFF, INTERZUM, CANTON FUARI, NEPCON, ANALYTICA ÇİN, ÇİN ULUSLARARASI MOBİLYA FUARI EXPO vb. Birçok sergide yer aldık, 10 yıldan fazla tecrübe ve çabamızın ardından, uzun vadeli işbirliği müşterilerimiz var: HUAWEI, EMERSON, ROLEX, BİR OLARAK, KAISER + KRAFT vb. Biz dünyanın en profesyonel endüstriyel sandalye manufactruer biri olacağına inanıyoruz!

-03-
Hizmet

Müşteri servisi

1. Bilgili ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz satış öncesi, sırası ve sonrasında destek sağlamak için hazırdır.

2. Özelleştirilmiş Hizmet: İhtiyacınıza göre tasarımı yardımcı olabiliriz. Esnek ve yetenekli bir tedarikçiyiz.

3. Hızlı Teslimat Hizmeti: Firmamız tam zamanında teslimat sağlar.

4. Hızlı Cevap Servisi: Sizin memnuniyetiniz, peşinden koştuğumuz hedef.

5. OEM / ODM hizmeti

-04-
Ekibimiz

Bizim takım

1. Biz samimi ve bilgili müşteri hizmetleri ekibimiz var.

2. Biz en profesyonel mühendis ekibimiz var.

3. Biz uzman üretim işçisi ekibimiz var.

4. Ciddi kalite kontrol ekibimiz var.

5. Biz hasta satış sonrası servis ekibimiz var

Her şeyden önce ekiplerimiz, her müşteriye daha profesyonel ve verimli hizmet sunmak istiyor!

İletişim bilgileri